سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

عملکرد شهرداری های استان هرمزگان منتشر شد

تاریخ درج خبر : ۱۰ آذر ۱۳۹۴
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان از انتشار عملکرد شهرداری های استان در قالب ویژه نامه سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان در ماهنامه تجارت جنوب خبر داد.

jeldd4

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، تراب ذاکری عنوان کرد: ویژه نامه سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان در قالب ماهنامه تجارت جنوب منتشر شد.

وی ادامه داد: در این ویژه نامه ضمن معرفی شهرداری های استان هرمزگان، عملکرد شهرداری ها و سازمان همیاری شهرداری ها نیز انتشار یافته است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با بیان اینکه ۳۷ شهرداری در هرمزگان فعالیت می کند، افزود: در این ویژه نامه تلاش شده تا اقدامات مهم و موثر این ۳۷ شهرداری در زمینه عمران و خدمات شهری به خوبی معرفی شود.

ذاکری تصریح کرد: عملکرد شاخص و پروژه های در حال اجرای سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان نیز در این شماره از ماهنامه تجارت جنوب منتشر شده است.

وی خاطرنشان کرد: معرفی تاریخچه تاسیس شهرداری ها در استان هرمزگان نیز از دیگر بخش های این ویژه نامه است.

حبیب نصیری قائم مقام سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان نیز در این خصوص گفت : این ویژه نامه در۶۴ صفحه ، خلاصه عملکرد شهرداری هایی که عملکرد خود را ارسال کردند به صورت گلاسه تمام رنگی منتشر شد.

وی افزود: امروزه اطلاع رسانی امری مهم و ضروری تلقی می شود، ضرورتی که در دهه های گذشته این چنین مهم به حساب نمی آمد و سازمان همیاری شهردارهای استان هرمزگان با این نگاه در پی انعکاس فعالیت های شهرداری های استان است.

نصیری ادامه داد: انتشار ویژه نامه شهرداری هرمزگان فرصت مناسبی برای انعکاس و بازتاب خدمات شهرداری ها استان است، استانی که ظرفیت های فراوان و بالقوه و بالفعل زیاد توسعه ای در تجارت، صنعت، کشاورزی و جهانگردی دارد.