سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان یوم الله ۲۲ بهمن و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

تاریخ درج خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
بازدید 235 نفر

مهندس بهرام حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

aa_11

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان در پیامی آورده است:

یوم الله ۲۲ بهمن ماه یادآور رشادت و فداکاری ملت بزرگ ایران است که با رهبری حضرت امام خمینی (ره) ، رژیم ستمشاهی را سرنگون و انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساندند.

ارمغان انقلاب اسلامی برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران با رای حداکثری ملت بزرگ ایران بود که این نظام مقدس توانست شعار اصلی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را تحقق ببخشد.

این انقلاب امروز پس از ۳۷ سال با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت و تعالی گام برمی دارد و ملت ایران نیز روز به روز استوارتر از گذشته از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

اینجانب فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت بزرگ ایران و مردم شریف استان هرمزگان تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم در جهت توسعه و آبادانی ایران اسلامی و استان هرمزگان با تدابیر دولت تدبیر و امید اقدامات مهم و موثری انجام دهیم.