سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به مناسبت روز دانشجو

تاریخ درج خبر : ۱۶ آذر ۱۴۰۰
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان طی پیامی فرارسیدن روز دانشجو را به تمامی جامعه دانشگاهی کشور به ویژه دانشجویان هرمزگانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سید هاشم توانان در متن این پیام آورده است؛

روز دانشجو روز آگاهی، حقیقت جویی و عدالت خواهی است؛ یادمان دانشجویانِ شهیدِ سرفراز در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ و تمامی دانشجویان مبارز و دریادلی که در سال های بعد، با آگاهی بخشی، مسئولیت پذیری و مجاهده ای خستگی ناپذیر به تحقق این انقلاب بزرگ یاری رساندند و با نگاه تیزبین و هوشیار خود مدافع و محافظ آرمان های والای آن باقی ماندند.

درطول ۴ دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دانشجویان همواره در جبهه های جنگ نرم، هوشمندانه پیکار کرده اند. حرکت مستمر چرخ های توسعه کشور با وجود تحریم های ناجوانمردانه استکبار که به مدد همت بلند دانشجویان در عرصه های مختلف محقق شده است ، برترین گواه بر تلاش موثر این انسان های فهیم و آگاه است.

بی تردید در سایه ظرفیت های بی بدیل جامعه دانشگاهی کشور که از حضور دانشجویان متفکر،خلاق و بالنده برخوردار است، می توان از کارزارهای سخت ملی و بین المللی به سلامت و سرافرازی گذشت

اینجانب ضمن تبریک سالروز ۱۶ آذر به جامعه دانشگاهی کشور به ویژه دانشجویان استان هرمزگان از خداوند منان موفقیت های روز افزون این رزمآوران عرصه علم و دانش را خواستارم.

Translate » ترجمه