سال ۱۳۹۹

ارتباط با مدیرعامل

پیام تبریک سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به مناسبت روز کارمند

تاریخ درج خبر : ۴ شهریور ۱۳۹۹
بازدید 235 نفر

111

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان تبریک گفت.

 

مهندس مجید حبیبی در متن این پیام آورده است:

 

چهارم شهریورماه به نام “روز کارمند” یکی از خدمتگزارترین اقشار کشور در تقویم ملی ما به ثبت رسیده و بهانه ای است تا به وجود این قشر زحمتکش و خدمات عظیمی که از یکسو در راه توسعه و تعالی کشور و از سوی دیگر برای آسایش مردم دارند توجه شود.

 

دشواری های این شغل شریف و تأثیر آن بر جریان زندگی اجتماعی به خوبی روشن است و می توان ادعا کرد که هیچ جامعه ای بی نیاز از حضور فداکارانه و خدمات دلسوزانه کارمندان خود نیست. سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان نیز از این قاعده مستثنی نیست و در راه خدمت رسانی به جامعه، همواره زحمت کار را بر دوش کارمندان دلسوز و پرتلاش خود احساس می کند و به این خاطر باید شکرگزار و قدردان حضور باارزش تک تک کارمندان خود به عنوان بخش مهمی از پیکره نظام اقتصادی کل کشور باشد.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، شهدای کارمند و ادای تکریم و تعظیم به خانواده های مکرم و معزز این عزیزان، روز کارمند را به همکاران زحمتکش، صدیق، فداکار و پر تلاش سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان تبریک عرض نموده و برای تمامی کارکنان، توفیق روز افزون آرزو دارم.