سال ۱۳۹۹

ارتباط با مدیرعامل

پیام تسلیت سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

تاریخ درج خبر : ۷ شهریور ۱۳۹۹
بازدید 235 نفر

IMG-20200828-WA0080

مهندس مجید حبیبی سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان را به محضر حضرت، ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، عموم ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی همیاری شهرداری های استان هرمزگان، در متن این پیام آمده است:

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ و عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

تاسوعا و عاشورا، یادآور بزرگترین حماسه در تاریخ بشری است. حماسه سرخ عاشورا، حماسه انسان‌های پاک‌دل و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند.

عاشورا نمایش پرشکوه عشق است و عشق همیشه در ذهن‌ها و یاد‌ها ماندگار است. عشق به پروردگار، عشق به کرامات انسانی، عشق به آزادگی و عشق به معنویت پایدار انسانی تنها ردپایی از تاریخ ماندگار صحنه عاشوراست.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا، آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است که هر سال با فرا رسیدن محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.

به راستی که عاشورا، فریادهای شورگستر پیامبران را دوباره در گوش های سنگین فرود آورد و برای همه اعصار و زمان ها، بر فراز قلّه رسالت احیای امر به معروف و نهی از منکر جای گرفت.

ایـنجانب فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام شهادت سالار آزادگان جهان و سـید و سرور شهیدان اسلام، امام حـسین (ع) را که یادآور رشـادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک رسالت است، به تمامی مسلمانان و عاشقان اهل بیت (ع) به ویژه همکاران عزیز در سازمان همیاری شهرداری ها تسلیت عرض می‌نمایم و امیدوارم که همگی در سایه بیرق سبز حسین (ع) توفیق داشته باشیم که انتقال دهنده راه کربلا باشیم.