سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

استاندار هرمزگان از سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان تجلیل و قدردانی کرد/استاندار هرمزگان: آقای حسین پور از مهندسین و نیروهای خوب و جهادگر و پرتلاش استان محسوب می شود

تاریخ درج خبر : ۴ اسفند ۱۳۹۴
بازدید 235 نفر

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: نماد حرکت خوب احداث بوستان های بانوان در هرمزگان سازمان همیاری شهرداری های استان و آقای حسین پور سرپرست این سازمان است که از مهندسین و نیروهای خوب و جهادگر و پرتلاش استان محسوب می شود و در فرصت زمانی بسیار کم مسئولیت این کار را پذیرفته و اجرایی کرد.

IMG_1371

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، دکتر جاسم جادری در مراسم تقدیر از سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان که در محل نمازخانه استانداری هرمزگان برگزار شد با تاکید بر اینکه برای موفقیت باید کار جهادی کنیم، عنوان کرد: از بابت همکاری بسیار خوب کارکنان استانداری هرمزگان با مدیریت استان قدردانی می کنم و خوشبختانه شاهد تلاش بسیار خوب این مجموعه در استان بوده ایم.

وی با اشاره به انتشار کتاب کارنامه عملکرد دو ساله دولت تدبیر و امید در هرمزگان، تصریح کرد: این کارنامه در تنظیم و تشریح مطالب و همچنین کارهایی که انجام شده با بسیاری از مناطق دیگر کشور قابل قیاس نیست و این کارنامه افتخاری برای استان است.

استاندار هرمزگان در ادامه با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند برای کشور و استان سرنوشت ساز است، اظهار داشت: با حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.

جادری اضافه کرد: ستاد انتخابات استان نیز تلاش های بسیاری داشته و بدون هیچ دغدغه ای آماده برگزاری انتخابات در هرمزگان هستیم و به شکلی پیش رفته ایم که بدون مشکل و حاشیه ای انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انجام به موقع تعهدات هنر دست اندرکاران را نشان می دهد، بیان داشت: احداث ۲۲ بوستان بانوان در سطح استان هرمزگان کاری بی سابقه در سطح کشور بود که به همت نیروها و پیمانکاران این استان صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: نماد حرکت خوب احداث بوستان های بانوان در هرمزگان سازمان همیاری شهرداری های استان و آقای حسین پور سرپرست این سازمان است که از مهندسین و نیروهای خوب و جهادگر و پرتلاش استان محسوب می شود و در فرصت زمانی بسیار کم مسئولیت این کار را پذیرفته و اجرایی کرد.

جادری اضافه کرد: از آقای حسین پور به دلیل احداث بوستان های بانوان و همچنین محوطه سازی و ساخت سردرب ساختمان استانداری که در مدت زمان کمی این کار صورت گرفت، قدردانی می کنم و این تجلیل به صورت نمادین به نمایندگی از شهرداران و پیمانکارانی که برای این پروژه ها زحمت کشیدند، انجام می شود.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان در زمینه های مختلف رتبه های برتر کشوری را کسب کرده است، ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی در استان هرمزگان انجام و آغاز شده است.

در این مراسم از زحمات و تلاش های مهندس بهرام حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان برای احداث پروژه های بوستان های بانوان و همچنین محوطه سازی و ساخت سردرب ساختمان استانداری توسط استاندار هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.