سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

بوستان تدبیر ویژه بانوان شهرستان سیریک افتتاح شد/استاندار هرمزگان: از سازمان همیاری شهرداری ها برای تکمیل بوستان های بانوان قدردانی می کنم

تاریخ درج خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۴
بازدید 235 نفر

بوستان تدبیر ویژه بانوان شهرستان سیریک با حضور دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان، مهندس بهرام حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان و تعدادی از مدیران استان به بهره برداری رسید.

IMG_0115

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، این بوستان در زمینی به مساحت ۱۳ هزار و ۴۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال در شهر بندر سیریک احداث شده است.

عملیات احداث ۲۲ بوستان بانوان از تیر ماه سال جاری در سراسر هرمزگان آغاز شد که تا کنون ۱۱ بوستان به بهره برداری رسیده است.

بوستان های بانوان در هرمزگان با تاکیدات استاندار هرمزگان و به همت سازمان همیاری شهرداری های استان احداث و تکمیل شده است.

دکتر جاسم جادری در آئین بهره برداری از این بوستان بانوان عنوان کرد: از پیگیری های آقای حسین پور و مجموعه سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان برای تکمیل بوستان های بانوان در استان قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم دیگر بوستان های بانوان استان نیز به زودی تکمیل شود، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم ۲۲ بوستان بانوان در استان را به نتیجه برسانیم و بعد از آن برای احداث بوستان بانوان در دیگر شهرهای هرمزگان برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد: این بوستان ها هدیه ای از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید برای بانوان استان است تا مکان مناسبی برای تفریح داشته باشند.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه باید اقتصاد خانواده و بانوان متحول شود، افزود: امروز بانوان کشور ما از سطح تحصیلات بالایی برخوردار هستند و در جامعه نقش آفرینی خوبی دارند و باید در بخش اشتغال بانوان نیز گام های اساسی برداریم.

جادری مشارکت بانوان در عرصه های اجتماعی و سیاسی را نشان دهنده پویایی جامعه دانست و تصریح کرد: در انتخابات هفتم اسفند نیز امیدواریم بانوان همراه با مردان صندوق های رای را مملو از آرای خود کنند و فردی شایسته و توانمند را برای نمایندگی خود انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه طی ۱۰ سال آینده شهرستان سیریک متحول خواهد شد، اضافه کرد: جمعیت و ظرفیت این شهرستان که در کنار سواحل مکران قرار دارد در آینده افزایش خواهد یافت.

IMG_0375

همچنین سالن ورزشی چند منظوره بانوان شهرستان سیریک با حضور دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و مهندس بهرام حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان افتتاح شد.

این سالن ورزشی در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و با اعتبار یک میلیارد تومان احداث شده است.

شایان ذکر است؛ استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان سیریک ضمن بازدید از روند احداث آب شیرین کن این شهرستان از نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان سیریک نیز بازدید کرد.