سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

۱۱ بوستان تدبیر ویژه بانوان در هرمزگان افتتاح شد/قدردانی استاندار هرمزگان از سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان

تاریخ درج خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
بازدید 235 نفر

بهره برداری همزمان از ۱۱ بوستان تدبیر ویژه بانوان در سراسر هرمزگان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در شهرستان بندرخمیر آغاز شد.

IMG_0225

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، ۱۱ بوستان تدبیر ویژه بانوان در شهرهای بندرخمیر با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و مساحت ۲٫۱ هکتار، بستک با اعتبار۱۰ میلیارد و مساحت ۱٫۸ هکتار، میناب با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۲ هکتار، سیریک با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۲ هکتار، رودان با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۲ هکتار، حاجی آباد با اعتبار ۹ میلیارد ریال و مساحت یک هکتار، جاسک با اعتبار ۹ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۲ هکتار، سردشت بشاگرد با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و مساحت یک هکتار، پارسان با اعتبار ۹٫۵ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۲ هکتار، کوشکنار پارسیان با اعتبار ۳٫۵ میلیارد ریال و دشتی پارسیان با اعتبار ۴٫۲ میلیارد ریال و مساحت ۱٫۳ هکتار به صورت همزمان به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

آئین بهره برداری همزمان از ۱۱ بوستان تدبیر ویژه بانوان در هرمزگان در بوستان تدبیر بانوان شهر بندرخمیر به عنوان بزرگترین بوستان بانوان در استان با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد.

دکتر جاسم جادری در این مراسم با بیان اینکه افتتاح این بوستان های بانوان هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به بانوان هرمزگان است، عنوان کرد: امیدواریم بانوان از این فضاهای مناسب ایجاد شده به خوبی استفاده کنند.

وی با قدردانی از مهندس حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، ادامه داد: اقدام خوب احداث بوستان های بانوان در استان به همت سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان صورت گرفته که احداث همزمان این تعداد بوستان بانوان کاری بی سابقه است.

استاندار هرمزگان از شهرداران وشوراهای اسلامی برای کمک به احداث این بوستان های بانوان قدردانی کرد و افزود: در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا برای تمامی مراکز شهرستان های استان هرمزگان پارک بانوان ساخته شود و پس از آن با درخواست دیگر شهرداری ها تصمیم گرفته شد تا به مناسبت ۲۲ بهمن، ۲۲ بوستان بانوان در استان ساخته شود.

جادری اضافه کرد: خوشبختانه امروز ۱۱ بوستان بانوان در سراسر استان آمده افتتاح شد و دیگر بوستان ها نیز در حال احداث و آماده سازی است.

وی خاطرنشان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بانوان به عنوان یک رکن اساسی جامعه توجه می شود که این نشان دهنده همان نگاه اسلام به زن است و باید امکانات مناسب برای بانوان را از جمله با احداث بوستان ها فراهم کنیم.

بوستان تدبیر ویژه بانوان بندرخمیر به عنوان بزرگترین بوستان بانوان هرمزگان به مساحت ۲٫۱ هکتار و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال احداث شده است.

در کنار این بوستان نیز پروژه خیابان تدبیر با اعتبار سه میلیارد ریال و عرض ۱۸ متر و طول ۴۰۰ متر در بندرخمیر افتتاح شد.