سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

دیدار دکتر توانا با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان

تاریخ درج خبر : ۱ اسفند ۱۴۰۰
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها استان هرمزگان به همراه اعضای شورای معاونین این سازمان با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سید هاشم توانا در حاشیه این دیدار به ظرفیتهای موجود استان که سازمان می تواند در آنها نقش آفرین باشد مانند صنعت، بازیافت پسماند های ویژه صنعتی، شیلات، امور عمرانی و غیره اشاره و بر لزوم حمایت از بخش خصوصی و ایجاد امنیت و سهولت روند سرمایه گذاری تاکید کرد.

وی با اشاره به عزم جهادی استاندار هرمزگان جهت رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی، گفت: استاندار هرمزگان به منظور تسهیل در رفع موانع سرمایه گذاری در استان در برخی از حوزه ها، سازمان همیاری شهرداری ها را در محوریت در امر قرار داد که این اقدام و اعتماد قابل تحسین ایشان موجب فعالیت شبانه روزی متولیان امر در این سازمان شده است.

وی در ادامه سخنان خود گزارش مبسوطی از فعالیتها و برنامه های این سازمان بخصوص در سه ماهه اخیر این سازمان ارائه کرد و گفت: این سازمان در حوزه های مدیریت پسماند های ویژه صنعتی استان، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی به ویژه در حوزه شیلات اقداماتی خوبی صورت داده است.

دکتر توانا تاکید کرد: در برنامه ریزی ها در سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به منظور بازگشت این سازمان به رسالت و جایگاه اصلی خود که همان خدمات رسانی به شهرداری های و مجموعه وزارت کشور در استان، صورت گرفته است.

حجت الاسلام دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، ضمن ارائه رهنمود های مشفقانه و دقیق و تمجید از عزم سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با تاکید بر سخنان مدیرعامل سازمان مبنی بر حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی با توجه به ظرفیت های بی نظیر استان، گفت: در کنار این ظرفیت ها باید  مقوله گردشگری استان بخصوص ساماندهی خورات سطح شهر بندرعباس و استفاده حداکثری از این ظرفیت برای رونق گردشگری و ایجاد اشتغال در این حوزه از دیگر اولویت های استان باشد.

وی در ادامه بیان کرد: حفظ محیط زیست هرمزگان اولویت مهمی است که صنایع مادر و مستقر در کلیه نقاط استان اعم از مناطق ویژه اقتصادی، شهرکهای صنعتی و …. با آن دقت و عمل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس افزود:  واحد های صنعتی استان باید با رعایت اصول زیست محیطی نسبت به بازیافت پسماندهای صنعتی و ویژه خود در هرمزگان جهت ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی، اهتمام داشته باشند.

حجت الاسلام عبادی زاده در پایان افزود: از هر گونه مساعدت و پشتیبانی در راستایی فعالیتهای مطرح شده را این نشست حمایت خواهم کرد.

Translate » ترجمه