سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان به مناسبت دهه فجر

تاریخ درج خبر : ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سید هاشم توانا در متن کامل این پیام آورده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالْفَجْرِ… وَلَیَالٍ عَشْرٍ…

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نویدبخش پگاه روشن پیروزی در افق آینده روشن و پرامید همه ملت‌هاست. دهـه فجــر کلید گشاینده‌ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه « استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری پیمان ببندیم.

دهه مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره‌گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود .

نباید تردید داشت که پیروزی انقلاب اسلامی ایران،‌ تحقق وعده تخلف‌ناپذیر الهی است و ورود باشکوه امام راحل به خاک کشور را باید ترجمان “جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا” دانست.

ملت بزرگ ایران بعد از سال‌ها مبارزه و استکبارستیزی، با خون خود شجره طیبه انقلاب را آبیاری نمودند و پایه‌های رژیم طاغوتی را در دهه فجر فروریختند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی علو درجات روح پر فتوح بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، سالروز ورود باشکوه حضرت امام خمینی(ره) به کشور و پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، انقلاب عزیزمان به حکومت جهانی حضرت قائم آل محمد(عج) متصل گردد. ان‌شاءالله.

Translate » ترجمه