سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

مدیرعامل سازمان طی پیامی روز نیروی دریایی را تبریک گفت

تاریخ درج خبر : ۷ آذر ۱۴۰۰
بازدید 235 نفر


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان طی پیامی ۷ آذر روز نیروی دریایی را به سپید پوشان دریا دل بر عرشه ناوشکن های جمهوری اسلامی ایران، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سید هاشم توانا در متن کامل این پیام آورده است،

هفتم آذر روز یادآور دلاورمردی شجاعانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که با کمترین امکانات و با ایثار جان، بزرگ ترین ضربه را بر پیکر نیروی دریایی ارتش بعث عراق وارد ساختند و شجاعانه از حقانیت و یک پارچگی سرزمینی ایران اسلامی دفاع کردند. آنها با اهدای خون خود در آب‌های خروشان خلیج فارس، به ندای حق لبیک گفتند و با افتخار شربت شهادت نوشیدند.

امروز این سپید پوشان دریا دل بر عرشه ناوشکن های خود با اقتدار و صلابت ایستاده و از مرزهای آبی و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع می کنند .

تلاش‌های نیروی دریایی در آب های خلیج فارس و مرزهای آبی کشور در عرصه دفاع از کشور اسلامی مان ستودنی است. این نیرو، همچنان بر عرشه کشتی افتخار و صلابت خود استوار ایستاده است. رویارویی آنان با نیروی دریایی دشمن و آن همه افتخارها و نیز کنترل و بازرسی کشتی‌ها در خلیج فارس و تنگه هرمز و مهم تر از همه، نبرد قهرمانانه آنان در برابر امریکای متجاوز و حضور جدی در آب های بین المللی، نشانه اقتدار و اعتبار این نیروی بزرگ و سرافراز است و ملت ایران به چنین ارتش مؤمن و وفادار افتخار می‌کند.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهدای والامقام ناوچه موشک‌انداز پیکان در نبرد قهرمانانه مروارید در مصاف با نیروی دریایی دشمن بعثی در هفتم آذر ماه ۱۳۵۹ ، روز نیروی دریایی را به فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهان و کارکنان متعهد، مؤمن و انقلابی نیروی دریایی‌ارتش جمهوری اسلامی ایران و دریادلان مستقر در هرمزگان تبریک گفته و آرزوی توفیق و سربلندی آنان برای ادامه مسیر دفاع و صیانت از این مرز و بوم را از خداوند متعال مسئلت دارم.

Translate » ترجمه