سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها

تاریخ درج خبر : ۱۴ تیر ۱۴۰۰
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، فرارسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را به شهرداران و تمامی کارکنان تلاشگر و خدوم در مدیریت شهری، تبریک گفت.

به گزارش سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، مجید حبیبی در متن این پیام آورده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بالندگی و شکوفایی سرزمین عزیزمان ایران اسلامی پیوسته با عزم و پشتکار تمامی خادمان و تلاشگران حوزه مدیریت شهری و روستایی مبتنی بر مشارکت مردمی و عمومی میسر و محقق بوده است.

برنامه ریزی، مدیریت و ارائه خدمات شهری نوین و گوناگون از سوی شهرداری‌ ها و دهیاری‌ها توانسته شاخصه های کیفیت زندگی هم میهنان عزیزمان را بهبود و با بسط و گسترش روحیه شادابی، امیدواری، اعتماد اجتماعی و تلاش در جهت زیبا سازی سیما و منظر شهری، سطح خوشبختی شهروندان را ارتقا بخشیده و رضایت مندی همگانی را فراهم نماید و نیز در ایجاد توسعه پایدار شهری و روستایی نقش مهمی را ایفا نماید.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نماد مردمی‌ترین نوع دموکراسی‌ها و نمونه باز نقش تعیین کننده مردم در سرنوشت شهرها و روستاها هستند. مردمی که با انتخاب خود نمایندگان شهر و روستا را انتخاب می کنند تا آنها ناظرین و تعیین کنندگان راس مدیریت شهری و روستایی خود باشند.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز بنا به وظیفه ذاتی خود همواره در تلاش برای خدمت به مردم هستند، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در کنار مدافعان سلامت و مردم برای از بین بردن این ویروس و جلوگیری از انتشار بیشتر آن تلاش کرده اند.

اینجانب فرارسیدن ۱۴ تیرماه، روز خجسته شهرداری ها و دهیاری ها را به همه ی مدیران و تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک عرض نموده و از پروردگار متعال برای همه خدمتگزاران پرتلاش و راستین میهن مانا و سرفرازمان، توفیق و سرافرازی آرزومندم.

Translate » ترجمه