سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به مناسبت روز قدس

تاریخ درج خبر : ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس با صدور پیامی این روز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، متن پیام دکتر توانا بدین شرح است:

«وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ»

یوم الله روز قدس، روز خیزش مسلمانان بیدار در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است و قدس شریف؛ همان‌گونه که امام راحل فرمودند پاره تن اسلام است.

روز قدس روز عزت، روز قدرت نمایی، روز انسجام جهانی، روز تجلی وحدت و همدلی و صف آرایی همه مسلمانان و بلکه همه مستضعفان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است و سال هاست که به برکت روشنگری نظام جمهوری اسلامی، مساله قدس و فلسطین به مهم ترین دغدغه جهان اسلام مبدل شده است.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت و در راس آنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تفکر استکبارستیزی و حمایت از مظلومان جهان را بر خود وظیفه می دانم و از کارکنان صدیق سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان دعوت می‌کنم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز در وفاداری به آرمانهای امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی همنوا شوید و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنید.

باشد که این حضورهای حماسی زمینه هایی برای حکومت صالحان و ظهور منجی عالم بشریت باشد. انشاءلله

Translate » ترجمه