سال ۱۴۰۲

ارتباط با مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

تاریخ درج خبر : ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
بازدید 235 نفر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با پیامی خطاب به مهندس نوری زاده، مدیرکل بنیاد مسکن استان سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، سید هاشم توانا در متن کامل این پیام آورده است،

۴۳ سال پیش درچنین روزی،« بنیاد مسکن انقلاب اسلامی» به عنوان اولین نهاد سازندگی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰، با فرمان بسیط حضرت امام خمینی (ره)، با نگاه ویژه ای که به رفع مشکل مسکن محرومان و مستضعفان کشورداشتند ، در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۵۸به فاصله ۱۰ روز پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی تاسیس شد.

خداوند را شاکریم که امروز با گذشت ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ، با عنایت و حمایت خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاشهای همه جانبه دولتمردان و همت مسوولان و کارکنان خدوم این نهاد انقلابی در راستای تأمین مسکن محرومان ، توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها ، بخش عمده ای از این نیاز در کشورمان به ویژه در روستاها برطرف شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،سالروز تاسیس این نهاد انقلابی و دهه ی حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) را به هم استانی های عزیز بویژه مسئولین و کارکنان پرتلاش نهاد بنیاد مسکن استان هرمزگان تبریک گفته و آرزوی توفیق روزافزون این عزیزان را در راستای تحقق این فرمان ارزشمند امام راحل (ره) و تامین مسکن بی سرپناهان از خداوند متعال مسالت دارم.

Translate » ترجمه