سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

اخبار سازمان

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار چارک

IMG-20190907-WA0005
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار چارک دیدار کرد به گزارش روابط عمومی سازمان ؛مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در جلسه ای مشترک با شهردار چارک که در محل سازمان همیاری برگزار شد بر جدیت و تلاش دو جانبه برای تامین نیازمندیها و رفع مشکلات و کمک به ارتقا هر چه بیشتر هر دو مجموعه تاکید کرد. وی همچنین عنوان کرد در حال تلاش برای استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان هستیم تا بتوانیم به زودی سازمان را به رسالت اصلی اش که همیار شهرداری ها در رفع نیازها و برطرف کردن دغدغه ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

نشست مشترک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با نماینده دانشگاه هرمزگان

IMG-20190904-WA0000
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری نشستی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و دکتر مرتضوی نماینده دانشگاه هرمزگان ، کمالی عضو هیات مدیره سازمان و ابراهیمی معاون بازرگانی سازمان به منظور تعیین تکلیف سهام شرکت حمل و نقل گنو در مورخه ۱۲شهریور ماه ۹۸ در محل سازمان همیاری شهرداری های استان تشکیل گردید.  
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری

IMG-20190821-WA0001
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری دیدار کردند. مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان در دفتر کار خود با سرهنگ رسول دهقان دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری در راستای اهداف سازمان در بخش حمل و نقل به گفتگو پرداختند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی شهرداران استان در سازمان همیاری شهرداری های استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان ، جلسه هماهنگی و هم اندیشی شهرداران استان در سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد. صبح روز دوشنبه مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری در دفتر کار خود با تعدادی از شهرداران استان دیدار و گفتگو کرد.وی پس از تبریک عید سعید غدیر خم به بررسی و هم اندیشی در راستای بهره گیری از ظرفیتهای موجود پرداخت و اظهار نمود که سازمان همیاری آماده هر گونه همکاری و قرارداد در خصوص تامین مصالح مورد نیاز،خرید تجهیزات و اقلام موردنیاز شهرداریها می باشد.  
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

تبریک مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان به مناسبت روز خبرنگار

156531090
 به گزارش روابط عمومی سازمان مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان ضمن تبریک به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار این روز را به تمامی خبرنگاران و روزنامه نگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت .
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری

IMG-20190731-WA0009-225x300
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس دست پاک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و  مهندس امینی پوری رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری امروز در دفتر مدیر عامل با یکدیگر دیدار کردند و در راستای برنامه های سازمان به گفتگو پرداختند. در حاشیه این دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل از واحدهای سازمان بازدید نمودند و با پرسنل دیدار کردند.
۹ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها با معاون امور شهری و شوراهای استانداری و شهردار جناح

نشست2
نشست مشترک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها با مهندس رضایی معاون دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان و مهندس جلالی شهردار شهر جناح بستک صورت پذیرفت. به گزارش سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان محمد سعید دستپاک در نشست امروز صبح در دفتر کارش در راستای تعاملات بیشتر سازمان و به منظور بررسی رفع مشکلات موجود با معاون دفتر امور شهری و شوراها و شهردار جناح به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.
۹ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

بازدید مدیر عامل همیاری شهرداری ها از پروژه های انجام شده

2
به گزارش سازمان همیاری شهرداری های استان، محمد سعید دست پاک با هدف بررسی برخی پروژه های انجام شده از سایت پسماند و پیست موتور سواری بازدید کرد و در حاشیه ی این بازدید از انبارهای ورودی شهر و جاده اسکله نیز سرکشی نمود.  
۸ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار بخشدار و دهیاران بیکاه با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان

5
        دیدار بخشدار و دهیاران بیکاه با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان    
۸ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها در دیدار با شهردار بستک، همیاری شهرداری های استان را در سطح کشور نمونه خواهیم کرد

بستک
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها در دیدار با شهردار بستک، همیاری شهرداری های استان را در سطح کشور نمونه خواهیم کرد. به گزارش سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان ،  محمد سعید دست پاک در راستای تعامل سازنده با شهرداری ها که جز اصلی ترین سهام داران سازمان همیاری می باشند در دفتر کار خود با شهردار بستک در خصوص رفع برخی مسائل  و مشکلات موجود و ایجاد  تعامل ویژه به گفتگو پرداخت. در این گفتگو دست پاک اظهار داشت ان شالله  به یاری خداوند و با حمایت های جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم و همچنین با برنامه ریزی اهداف سازمان ...
۷ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.