سال ۱۳۹۹

ارتباط با مدیرعامل

اخبار سازمان

دیدار مشترک مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان با مدیر کل صنعت و معدن و تجارت

IMG-20200123-WA0000
  به گزارش روابط عمومی سازمان صبح روز چهارشنبه مورخ 98/11/2 دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل و امینی پوری رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان با قاسمی مدیرکل صنعت و معدن و تجارت در محل آن اداره کل دیدار و گفتگو کردند. این جلسه در خصوص رفع برخی مشکلات مربوط به معدن سنگ لاشه سازمان همیاری شهرداری ها واقع در محدوده گچین برگزار شد.
۳ بهمن ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

انتصاب مشاور

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل سازمان طی حکمی جناب آقای دکتر پیام رضایی را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور معادن منصوب نمود. در متن این حکم آمده است: جناب آقای دکتر پیام رضایی سلام علیکم نظر به توانمندی ، تعهد و تخصص جنابعالی در راستای تقویت و تحقق برنامه ها و ظرفیتهای اقتصادی و عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان به موجب این حکم به عنوان مشاور مدیرعامل در امور معادن منصوب می‌شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.
۳ بهمن ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

انتصاب مشاور

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان طی حکمی جناب آقای جواد محمودی شهردار محترم بندرخمیر را به عنوان مشاور خود در طراحی و ایجاد سامانه میز خدمت الکترونیکی شهرداریهای استان(سامانه همیار) منصوب نمود.
۳ بهمن ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

اجرای سامانه میز خدمت الکترونیک «سامانه همیار» در شهرداریهای استان

IMG-20200122-WA0002
  به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان:   مجید حبیبی عضو موظف هیئت مدیره سازمان از اجرای سامانه میزخدمت الکترونیک «سامانه همیار» در شهرداریهای استان  خبر داد. وی افزود تا پایان اردیبهشت سال 99 سامانه همیار در تمامی شهرداریهای استان هرمزگان به صورت پایلوت و سپس تا پایان سال آینده در تمام شهرداریهای کشور قابلیت نصب را دارد و مردم می توانند تمامی درخواست های خود از شهرداری را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند.از مزایای این سامانه عدم نیاز به حضور شخص در شهرداری ها و سرعت بیشتر در ارائه خدمات می باشد.
۲ بهمن ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

جلسه مشترک مدیرعامل و هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان

IMG-20200121-WA0003
به گزارش روابط عمومی سازمان   صبح امروز سه شنبه 98/11/1 دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل به همراه امینی پوری رئیس هیئت مدیره و حبیبی عضو هیئت‌مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان با حبیب مسیحی تازیانی مدیرکل دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای جلسه دکتر ارسلان بهاری میمندی طرح ها و برنامه های سازمان همیاری شهرداریهای استان که نیاز به مجوز اداره کل حفاظت محیط زیست دارد را مطرح نمودند که این طرح ها مورد بحث و بررسی اعضاء جلسه قرار گرفت. در پایان امینی پوری رئیس هیئت مدیره سازمان از همکاریهای اداره کل حفاظت محیط زیست ...
۱ بهمن ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

قرارداد برنامه نویسی سامانه میز خدمت الکترونیکی شهرداریهای استان هرمزگان در سازمان همیاری شهرداریهای استان منعقد گردید.

IMG-20200118-WA0008
    به گزارش روابط عمومی سازمان در راستای ایجاد سامانه میز خدمت الکترونیکی شهرداریهای استان با حضورآقایان ابراهیم امینی پوری رئیس هیئت مدیره و مجید حبیبی عضو هیئت مدیره و دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل سازمان ، کلیه امور برنامه‌نویسی این سامانه به برنده مناقصه شرکت آتیه پردازان سپاهان (هیراد) واگذار گردید و در این خصوص قرارداد فی‌مابین سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان و شرکت آتیه پردازان سپاهان منعقد گردید. لازم به ذکر است این سامانه به نام سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان در اختیار شهرداریهای سطح استان قرار خواهد گرفت.  
۴ دی ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

جلسه مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای استان هرمزگان با سرمایه گذاران بخش خصوصی

IMG-20191218-WA0008
    به گزارش روابط عمومی سازمان دکتر ارسلان بهاری میمندی مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان صبح روز چهارشنبه مورخ 98/9/27 جلسه ای با سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار نمودند و در خصوص زمینه های سرمایه گذاری در پروژه های مربوط به شهرداریها ، خدمات هوشمند سازی و فناوری اطلاعات و طرح های ترافیکی بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
۱ دی ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان

IMG-20191006-WA0034
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در محل این سازمان با دکتر حاجی زاده رئیس شورای اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد . مهندس دست پاک ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی، عملکرد و برنامه های آتی سازمان را تشریح و در پایان این دیدار رئیس شورای اسلامی استان از واحدهای سازمان بازدید و از نزدیک با پرسنل دیدار کردند .
۱۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

برگزاری جلسه هفتگی شورای اداری سازمان همیاری شهرداری های استان

جلسه هفتگی
به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه هفتگی شورای اداری سازمان همیاری شهرداری های استان روز چهارشنبه سوم مهرماه 1398 در محل سالن جلسات به ریاست مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل برگزار گردید. دراین جلسه مهندس ابراهیمی و کارشناسان اعزامی به شهرستان بستک گزارش ماموریت به آن شهرستان را ارائه و از همراهی و همکاری شهرداران محترم بستک و جناح تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

جلسه هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با دکتر جاودان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان

علمی کاربردی
به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان همیاری با دکتر جاودان ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در محل دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان از همکاری و همراهی دکتر جاودان در راستای واگذاری دانشگاه علمی کاربردی استانداری به سازمان همیاری شهرداریهای استان تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه جلسه سازوکارهای واگذاری دانشگاه به سازمان بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.