سال ۱۳۹۸

ارتباط با مدیرعامل

اخبار سازمان

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان

IMG-20191006-WA0034
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در محل این سازمان با دکتر حاجی زاده رئیس شورای اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد . مهندس دست پاک ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی، عملکرد و برنامه های آتی سازمان را تشریح و در پایان این دیدار رئیس شورای اسلامی استان از واحدهای سازمان بازدید و از نزدیک با پرسنل دیدار کردند .
۱۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

برگزاری جلسه هفتگی شورای اداری سازمان همیاری شهرداری های استان

جلسه هفتگی
به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه هفتگی شورای اداری سازمان همیاری شهرداری های استان روز چهارشنبه سوم مهرماه 1398 در محل سالن جلسات به ریاست مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل برگزار گردید. دراین جلسه مهندس ابراهیمی و کارشناسان اعزامی به شهرستان بستک گزارش ماموریت به آن شهرستان را ارائه و از همراهی و همکاری شهرداران محترم بستک و جناح تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

جلسه هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با دکتر جاودان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان

علمی کاربردی
به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان همیاری با دکتر جاودان ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در محل دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان از همکاری و همراهی دکتر جاودان در راستای واگذاری دانشگاه علمی کاربردی استانداری به سازمان همیاری شهرداریهای استان تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه جلسه سازوکارهای واگذاری دانشگاه به سازمان بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
۴ مهر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با مهندس رضایی ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

نظام مهندسی1
به گزارش روابط عمومی سازمان، نشست مشترک مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان با مهندس رضایی سردره، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان در محل دفتر سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار گردید. در این نشست مقرر شد در راستای هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت های هر دو سازمان تفاهم نامه ای مشترک تنظیم و مبادکه گردد.
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

نشست مشترک مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان با مهندس عابدینی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

راهداری
به گزارش روابط عمومی سازمان، نشست مشترک مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان با مهندس عابدینی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد. در این جلسه محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان به استناد بند 5/2 ماده 4 اساسنامه سازمان خواستار فعال سازی مجوز شرکت حمل و نقل گنو که سابقاً یکی از محل های تامین خود کفایی شهرداریهای عضو از طریق تجمیع امکانات آنها بوده است، گردید. ایشان همچنین اظهار داشتند سازمان همیاری شهرداری ها ظرفیتی مناسب برای اجرا و نگهداری پروژه های عمرانی از جمله راه های روستایی می ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

نشست مشترک مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان جهت تشکیل صندوق کمک هزینه درمان شهرداریهای استان

نشست صندوق کمک هزینه
به گزارش روابط عمومی سازمان، نشست مشترک مدیر عامل و هیئت مدیره سازمان در راستای اجرای ماده 4 اساسنامه سازمان به منظور ارائه خدمات رفاهی و پشتیبانی به نیروهای خدوم شهرداری های استان در محل دفتر هیئت مدیره سازمان تشکیل و سازوکارهای لازم جهت راه اندازی صندوق پس از اخذ مجوزات لازم بررسی و در هیئت مدیره مصوب گردید.
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار چارک

IMG-20190907-WA0005
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهردار چارک دیدار کرد به گزارش روابط عمومی سازمان ؛مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در جلسه ای مشترک با شهردار چارک که در محل سازمان همیاری برگزار شد بر جدیت و تلاش دو جانبه برای تامین نیازمندیها و رفع مشکلات و کمک به ارتقا هر چه بیشتر هر دو مجموعه تاکید کرد. وی همچنین عنوان کرد در حال تلاش برای استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان هستیم تا بتوانیم به زودی سازمان را به رسالت اصلی اش که همیار شهرداری ها در رفع نیازها و برطرف کردن دغدغه ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

نشست مشترک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با نماینده دانشگاه هرمزگان

IMG-20190904-WA0000
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری نشستی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و دکتر مرتضوی نماینده دانشگاه هرمزگان ، کمالی عضو هیات مدیره سازمان و ابراهیمی معاون بازرگانی سازمان به منظور تعیین تکلیف سهام شرکت حمل و نقل گنو در مورخه ۱۲شهریور ماه ۹۸ در محل سازمان همیاری شهرداری های استان تشکیل گردید.  
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

دیدار مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری

IMG-20190821-WA0001
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان با دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری دیدار کردند. مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان در دفتر کار خود با سرهنگ رسول دهقان دبیر شورای هماهنگی، حمل و نقل و ترافیک استانداری در راستای اهداف سازمان در بخش حمل و نقل به گفتگو پرداختند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.

برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی شهرداران استان در سازمان همیاری شهرداری های استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان ، جلسه هماهنگی و هم اندیشی شهرداران استان در سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد. صبح روز دوشنبه مهندس محمد سعید دست پاک مدیر عامل سازمان همیاری در دفتر کار خود با تعدادی از شهرداران استان دیدار و گفتگو کرد.وی پس از تبریک عید سعید غدیر خم به بررسی و هم اندیشی در راستای بهره گیری از ظرفیتهای موجود پرداخت و اظهار نمود که سازمان همیاری آماده هر گونه همکاری و قرارداد در خصوص تامین مصالح مورد نیاز،خرید تجهیزات و اقلام موردنیاز شهرداریها می باشد.  
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ادامه مطلب
.